هزینه های پنهان طراحی سایت

_

هزینه های پنهان طراحی سایت

_

 طراحی وب سایت، امروزه به عنوان ابزاری اساسی برای توسعه تجارت در سراسر جهان کاملا شناخته شده است. یک وب سایت با طراحی مناسب توانایی این را دارد که بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب و آن ها را تبدیل به مشتریان شما کند. هزینه های پنهان طراحی سایت

اگر بخواهید سایتی داشته باشید که واقعا برای کسب و کارتان مفید و کاربردی باشد، ظرف یک تا سه سال اول بعد از طراحی، باید هزینه‌های پنهان مالکیت و نگهداری و مدیریت وب سایت را حتما در نظر داشته باشید تا بتوانید به سایتی پرمحتوا و سئو شده دست پیدا کنید.در این مطلب قصد داریم به بررسی این هزینه های پنهان و در عین حال ضروری بپردازیم.

اگر بخواهید از مشاوره ی تخصصی یک شرکت یا شخصی که ارائه خدمات سئو می دهد,بهره مند شوید تا تحقیقات کلیدواژه‌ای انجام دهند و شما را راهنمایی کنند که با انجام چه کارهایی می‌توانید در گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه بگیرید. باید هزینه ای برای این مورد در نظر بگیرید.

سایت بدون محتوای با کیفیت ,ارزش و جذابیتی برای مخاطبان ندارد. وقتی سایت را از شرکت طراح تحویل می گیرید باید شروع به تولید محتوای منظم و با برنامه ریزی کنید که نیاز به نیروی متخصصی دارد که وقت و دقت کافی ,طبع نویسندگی و توان ترجمه داشته باشد و یا این وظیفه را با توجه به هزینه های آن باید بروسپاری کنید.

جزو مهم ترین شروط حیاتی موفقیت یک فروشگاه آنلاین استفاده از عکس های با کیفیت می باشد.بهتر است از عکس‌های بی‌کیفیت و یا تصاویری که در سرچ عکس گوگل پیدا می‌کنید استفاده نکنید.

برای گرفتن عکس های با کیفیت باید وقت و خلاقیت زیادی صرف کنید و یا از یک استدیوی عکس برداری حرفه ای کمک بگیرید که این هم هزینه بر خواهد بود.

اگر بخواهید سایت شما در رنک های بالا قرار بگیرد باید بک لینک های مرتبط و معتبر زیادی بگیرید. طبیعتا این کار وظیفه ی پر زحمت و زمانبری ست. مثل پیدا کردن وب سایت های پرخواننده ی معتبر و پرداخت مبلغ حق انتشار محتوای ارسالی شما، به صورت رپورتاژ آگهی.

اگر بخواهید یک سایت چند زبانه داشته باشید اصلا روی مترجم گوگل (google translate) نمی توانید حساب کنید زیرا ترجمه ی روان و شیوایی به شما ارائه نمی دهد.حال چه خودتان بخواهید برای ترجمه محتوا وقت بگذارید و یا از خدمات دفتر ترجمه و وب سایت های فعال در این زمینه استفاده کنید, هزینه ای جداگانه باید پرداخت کنید.

افزایش ترافیک سایت با هدایت بازدید کننده ها از وب سایت‌های معتبر و درج لینک یا بنر در وب سایت های پربیننده امکان پذیر است و یا انتشار پستی مرتبط با کسب و کار شما در کانال‌های اجتماعی سلبریتی‌هایی که فالوورهای زیادی دارند. هر کدام هزینه هایی را در پی خواهد داشت.

نگهداری اطلاعات وب سایت شما روی سرور هاست در یک دیتاسنتر هزینه ای در پی دارد.که بنا بر پهنای باند مصرفی شما,نوع سرور,فضای ذخیره سازی سرور شما و … باید سالانه این هزینه را پرداخت کنید.
دامنه www که ثبت کرده اید اعم از .ir و یا .com بودنش، می‌بایست سالیانه تمدید شود و چنانچه بیش از یک دامنه برای سایت خود تعریف کرده باشید ،‌لازم است حتی هزینه بیشتری نیز بپردازید.

اگر بخواهید هرگاه با کارشناسان پشتیبانی شرکت طراح خود تماس گرفتید و یا تیکتی ثبت کردید ,پاسخگوی شما و مشکلاتتان باشند, باید برای وب سایت خود قرارداد پشتیبانی ببندید و هر ساله آن را تمدید کنید.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × ارتباط با کارشناسان تی آرت