طراحی سایت

طراحی سایت

یک سایت حرفه ای مسیر شما به سمت کسب درآمد چند برابر را برایتان هموار خواهد کرد. شاید فکر کنید شرکت و یا کسب و کار شما نیازی به داشتن سایت ندارد،اما تاثیر یک سایت شکیل و حرفه ای را در پیشرفت کار خود دست کم نگیرید. نتیجه یک طراحی سایت خوب، افزایش اعتبار و بیشتر شدن مشتریان شماست.البته این موضوع نیز حائز اهمیت است که طراحی سایت خود را به چه کسی بسپارید ,طبیعتا این مورد در نتیجه ی کار و جلب رضایت شما در انتهای کار تاثیر زیادی خواهد داشت. یک سایت مدرن و کارآمد باید از نظر سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، امنیت، سرعت و… مناسب باشد.تیم حرفه ای استدیو تی آرت تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت شما عزیزان به کار می گیرد و با تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و سئو و داشتن نمونه کارهای درخشان از شرکت های موفق در این زمینه به شمار می آید.

طراحی سایت

این نکته را مد نظر خود قرار دهید که با توجه به برند و رنگ سازمانی مرتبط با کسب و کار خود،باید سایت مختص برندتان را داشته باشید. جذابیت و شکیل بودن سایت شما,فاکتور مهمی در جذب مشتری و بازدید بیشتر است.
طراحی و پیاده سازی انواع سایت‌ها و پورتال‌های سازمانی، فروشگاهی، دومنظوره و… و همچنین بهینه سازی آن بر اساس الگوریتم های موتور جستجو،تخصص ماست که به کمک مجموعه‌ای از افراد خلاق‌ و متخصص در این زمینه گروهی را گرد هم اوردیم که بتواند با توجه به نیاز شما ,بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهد.

طراحی سایت
 • سایت حرفه ای به سرعت در کامپیوتر بازدیدکننده باید نمایش داده شود.
 • از هر چیزی که به صورت خودکار شروع به پخش یا اجرا می شود استفاده نشود.
 • اکثر صفحات سایت در موتور های جستجو قابل دریافت باشند.
 • و همچنین توجه ویژه به طراحی گرافیکی سایت ,تولید محتوی نوشتاری و بصری و سئو سایت از نکات ضروری برای داشتن یک سایت حرفه ای می باشد.
طراحی سایت

ساخت سایت حرفه ای

یک سایت خوب و حرفه ای، در واقع ابزاری است که محتوای کسب و کار شما را به بهترین صورت ممکن به مخاطب نمایش می دهد و باید علاوه بر این که با سرعت مناسب لود شود,اطلاعات مفیدی نیز در اختیار کاربران قرار دهد.در این حالت مخاطب زیادی جذب سایت شما می شود.

طراحی سایت

چند خصوصیت یک سایت حرفه ای

– جلوه های گرافیکی جذاب و قابل قبولی در طراحی یک سایت حرفه ای باید وجود داشته باشد.
– نمایش مناسب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی ها به حساب می آید.
– سایت در بالای نتایج موتور های جستجو نمایش داده شود.

بررسی مراحل طراحی سایت

تحقیقات و نیاز سنجی: استخراج نیازمندی های پروژه مهم ترین گام برای شروع است.در این مرحله تمرکز اصلی بر روی جمع آوری اطلاعات می باشد. اینکه سایت مورد نظر شما چه امکاناتی را می خواهد ارائه کند و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد,باید مشخص شود.

تحقیق و برنامه ریزی: بعد از دریافت درخواست های کارفرما، تیم فنی به  تحلیل محتوای جمع آوری شده می پردازد و استراتژی خود جهت بهینه سازی و سئو سایت را طرح ریزی می کند. محتوای تولیدی نیز می تواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد.

طرح اولیه سایت:در طرح گرافیکی اولیه سایت از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما و کلیه بخش های دیگر و به طور کلی هر انچه کاربر قرار است ببیند طراحی اولیه ای انجام می شود.بعد از آن مسئول پروژه به همراه کارفرما آن را بررسی می کنند تا طراحی اصلی آغاز شود.

طراحی قالب سایت:این مرحله در حقیقت شکل دهی و ایجاد نمای ظاهری سایت است که باید قالب کلی به همراه عناصر اصلی آن طراحی شود.رنگ سازمانی و لوگو شما نیز باید در طراحی در نظر گرفته شود زیرا که در حقیقت نقش مهمی در طراحی سایت دارند.به طور کلی هر طراح حرفه ای پشت هر تصمیم خود هدفی را دنبال می کند و نباید از هر طرح و یا رنگی بی دلیل استفاده شود.

کدنویسی سایت:در این مرحله که بسیار زمانبرتر از دیگر مراحل است, طرحی که نهایی شده بود را به صورت کد های برنامه نویسی در می آورند تا توسط مرورگرها خوانده شود.در واقع کدهای سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد،باید تمام قوانین UI و UX  در آن رعایت شود لذا تیم تی آرت تمام توجه و دقت خود را در انجام بهینه ترین کدنویسی ممکن به کار می گیرد.

راه اندازی و ورود اطلاعات اولیه سایت:حال وقت آن می رسد که پروژه راه اندازی شود.البته که راه اندازی سایت علاوه بر امکانات سخت افزاری (سرور و هایت و…) به تجربه زیادی هم نیاز دارد.در این مرحله نیز برخی باگ های موجود شناسایی و اصلاح می شوند.

تحویل و تست سایت:دراین مرحله یک فضای هاست نمونه در اختیار کارفرما قرار داده می شود تا ضمن بررسی سایت خود اگر نیاز به تغییری داشته باشد ما را در جریان بگذارد وهمچنین تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها به طور کامل توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده می شود.

خدمات استودیو تی آرت

 • استفاده از ایده‌های به روز برای طراحی وب سایت خلاقانه
 • کاملا ریسپانسیو , واکنشگرا و و سازگار با انواع گوشی و تبلت
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • افزایش سرعت و فشرده سازی
 • بهینه سازی و سئو اولیه
 • طراحی با وردپرس

طراحی سایت

نمونه کارها

سایت شرکت پرشیاسیستم
سایت شرکت پرشیاسیستم
سایت شرکت میناگلوبال
سایت شرکت میناگلوبال
سایت شرکت مجلس ‌آرا
سایت شرکت مجلس ‌آرا
سایت شرکت رایبرگ
سایت شرکت رایبرگ

جهت مشاوره طراحی سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09120644766

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × ارتباط با کارشناسان تی آرت