پشتیبانی سایت

وقتی سایت شما طراحی می شود بعد از آن مسئولیت و وظایف تیم پشتیبانی هم باید شروع شود.البته این موضوع نیز حائز اهمیت است که طراحی سایت خود را به چه کسی بسپارید ,طبیعتا این مورد در نتیجه ی کار و جلب رضایت شما در انتهای کار تاثیر زیادی خواهد داشت. یک سایت مدرن و کارآمد باید از نظر سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، امنیت، سرعت و… مناسب باشد و از پشتیبانی خوبی نیز بهره ببرد که در صورت بروز خطا ,سریعا مشکل برطرف شود.تیم حرفه ای استودیو تی آرت تمام خدمات مدنظر شما در این زمینه را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

عملکرد سایت شما به دامنه و هاستینگ و طراحی آن مربوط می شود و در صورتی که مشکلی برای یکی از این موارد به وجود آید ممکن است سایت شما کلا دچار مشکل شود. پس این را در نظر بگیرید که بهتر است طراحی سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به کمک یک شرکت انجام دهید تا در صورت بروز مشکل بتوانید از همان مجموعه پیگیری کنید و مسئولیت سایت برعهده یک مجموعه باشد تا پیگیری و رفع هر مشکلی در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

چنانچه کار طراحی سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را با همکاری چند شرکت مختلف انجام دهید,طراح سایت ممکن است خطا را از سمت سرور شناسایی کند و سرور, خطا را از سمت طراحی سایت اعلام کند.در این صورت برای رفع مشکل پیش آمده دچار سردرگمی می شوید.پس بهترین کار این است که برای طراحی سایت و همچنین گرفتن خدمات دامنه و هاست از خدمات یک شرکت استفاده کنید.

پشتیبانی سایت

ضرورت پشتیبانی سایت

بروز رسانی مرتب یک سایت اهمیت خیلی زیادی دارد.اگر در سایت شما محتوای به روز و مفیدی برای مخاطبانتان قرار نداده باشید,دیگر کاربران علاقه ای به خواندن مطالب و بررسی سایت شما ندارند و در نتیجه بازدید سایت شما و ارزش آن نزد موتوهای جستجوگر افت می کند. بنابراین تولید محتوا بخش مهمی از پشتیبانی سایت شماست و از اهمیت بالایی برخوردار است . از ضرورت های دیگر پشتیبانی می توانیم به نگهداری و پشتیبانی فنی که به زمینه های امنیتی ، رفع مشکلات و …مربوط می شود, اشاره کنیم.

همان طورکه گفتیم تولید محتوا رابطه ی مستقیمی با بروزرسانی سایت دارد و از مهمترین فعالیت های تیم پشتیبانی محسوب می شود.مخصوصا محتوایی که اصول سئو را رعایت کند, تاثیر زیادی روی کیفیت و بازدید سایت شما خواهد گذاشت.

متخصصین تیم پشتیبانی سایت با کمک ابزارهایی مثل گوگل وب مستر ، گوگل آنالیتیکس و … کارهای متنوع دیگری در راستای رونق کسب و کار شما می توانند انجام دهند همچون ارزیابی و بررسی بازخوردها ، هدف گذاری در جهت راهبردی و به دست اوردن تحلیلی درست در جهت برنامه هایی که نحوه ی عملکرد سایت شما در آینده را تعیین می کنند.

پشتیبانی سایت
_

خدمات پشتیبانی استودیو تی آرت

_

* بروز رسانی های منظم

* رفع ایرادات قالب و افزونه

* افزایش سرعت سایت

* کانفیگ امنیتی سایت

اهمیت پشتیبانی سایت

برای درک بهتر این موضوع که پشتیبانی سایت شما در پیشرفت کسب و کارتان تا چه اندازه اهمیت دارد می توانیم کسب و کاری را مثال بزنیم که در زمینه فعالیت خود دانش ، مدیریت و مراقبت کافی نداشته باشد در نتیجه بدیهی ست که آن کسب و کار پس از مدتی با وضعیت نامناسبی روبه رو خواهد شد. اگر یک سایت پشتیبانی مناسب و نگهداری اصولی نداشته باشد , با مشکلات زیادی از جمله پایین امدن رتبه در اثر ورود محتوای غیر استاندارد , مورد حمله  قرارگرفتن ,افت بازدید و خیلی مشکلات دیگری مواجه می شود که باعث می شود علیرغم صرف هزینه زیاد زمانی و بودجه ای به نتیجه دلخواه و هدف گذاری های خود نرسد.

برخی ازشرکت های خصوصی با توجه به شرایط اقتصادی, خود را قانع به انجام راهکارهایی برای کاهش هزینه ها می کنند از جمله اینکه مسئولیت پشتیبانی سایت شرکت و بروزرسانی آن را که واقعا وظیفه سنگین و زمانبری می تواند باشد را به عهده مدیر سایت می گذارند  که این تصمیم در درازمدت اصلا راهکار مناسبی نیست و بازده مناسبی ندارد و حقیقتا می توان با سپردن این مسئولیت به یک تیم متخصص و حرفه ای بهترین نتایج را کسب کرد.

تیم پشتیبانی آنلاین استودیو تی آرت علاوه بر طراحی سایت های اینترنتی فروشگاهی , شرکتی و دو منظوره , در راستای ارائه ی خدمات جامع و کامل به شما عزیزان و برای تسریع در زمان رفع مشکلات سایت شما خدمات پشتیبانی فنی و خدمات پشتیبانی محتوای سایت به شما ارائه می دهد.

ما در این مسیر درکنار شما خواهیم بود و پشتیبانی سایت شما را با بهره گیری از تیمی باتجربه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد تا بتوانید با خیال راحت برای پیشرفت کسب و کار خود برنامه ریزی کنید.

پشتیبانی سایت

جهت مشاوره پشتیبانی سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09120644766

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × ارتباط با کارشناسان تی آرت