نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار

رشد انفجاری تعداد کاربران اینترنت در سراسر دنیا بسیاری از افراد را به تکاپوی گسترش کسب و کار خود و شروع کسب و کار آنلاین درآورده است. صاحبان بیزینس های کوچک و بزرگ برای طراحی و راه اندازی صفحات وب خود برنامه ریزی می کنند تا بتوانند در این عرصه نوظهور, خود را در سطح گسترده جهانی به دیگران معرفی کنند.استودیو تی آرت با پیاده سازی با کیفیت وب سایت و به پشتوانه طراحی چشم نواز و رعایت کامل اصول گرافیکی به همکاری با شرکت های زیادی پرداخته است.

♦ گزیده ای از نمونه کارهای طراحی سایت این مجموعه را میتوانید در این صفحه مشاهده کنید.

نمونه طراحی سایت شرکتی

_

داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در برندینگ آنلاین برای شرکت ها محسوب می شود.امروزه با تبدیل‌شدن کسب‌وکارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی، نیاز به داشتن وب سایت امری ضروری برای اشخاص، شرکت ها و صنوف مختلف به حساب می‌آید. یک وب سایت خوب ویترین شرکت شما در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن با شما ارتباط برقرار می کنند و حتی کیفیت محصولات و خدمات  شما را قضاوت خواهند کرد.

ما با رعایت اصول و متد فناوری روز در طراحی ها و رعایت استانداردها در سئو و باقی موارد شما را در رسیدن به اهداف و پیشرفت در زمینه ی کاریتان همراهی خواهیم کرد.

نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

_

با توجه به رشد چشمگیر فروشگاه‌های اینترنتی و استقبال زیاد کاربران در سال های اخیر، بسیاری از کسب‌وکارها علاقه مند به داشتن یک فروشگاه اینترنتی شده اند. در طراحی سایت فروشگاهی استانداردهای مهمی همچون ایجاد رابط کاربری UI جذاب برای دستیابی به تجربه کاربری UX ایده آل را رعایت می کنیم. همچنین رعایت اصول سئو بسیار مهم است, زیرا موتورهای جستجو به خصوص گوگل روزانه الگوریتم های جدیدی برای مشخص کردن برتری وبسایت ها ایجاد می کند. متخصصین استودیو تی آرت با آشنایی کامل به این الگوریتم ها سایت شما را در صفحات اول گوگل به نمایش در می آورند. ایجاد پنل کاربری برای ثبت و پیگیری سفارشات، واکنش گرایی برای موبایل و سرعت بالای نمایش صفحات هم از دیگر ویژگی های یک طراحی سایت خوب است.

حقیقتا وب سایت شما, ویترین کار و تجارت شماست.

شما می توانید صاحب بهترین وب سایت در زمینه‌ی کاری خودتان باشید. ما با طراحی و پیاده سازی وب سایت شما با جدیدترین تکنولوژی‌های روز و همچنین انجام تبلیغات در پلتفرم های گوناگون در این مسیر همراهیتان خواهیم کرد.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × ارتباط با کارشناسان تی آرت