ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ به منظور استفاده از ایمیل و ارسال پیام به مخاطبان هدف در راستای جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی صورت می گیرد. شما در هر مرحله از استراتژی خود می‌توانید سراغ ایمیل مارکتینگ بروید.

محتوای پیام شما می‌تواند شامل:

 • ارسال فاکتور خرید

 • ارسال ایمیل اطلاع‌رسانی محصولات جدید یا تخفیف‌ها

 • پرسیدن نظر مشتریان درباره محصول یا خدمات

 •  فرستادن خبرنامۀ مقالات یا هر نوع محتوای جدید

 • تبریک تولد یا هر نوع سالگرد

 • یادآوری خریدهای تکمیل نشده

البته استفاده از ایمیل ظرفیت‌های بالایی دارد که در بسیاری از موارد از آنها بی‌خبر هستید و نمی‌توانید به درستی از بازاریابی ایمیلی سود ببرید. شما با تمام ایمیل‌هایی که می‌فرستید باید سعی ‌کنید مشتری یا مخاطب جدید به دست آورید و مشتری‌های فعلی را حفظ کنید.

ایمیل مارکتینگ

شاید فکر کنید امروزه با وجود پیام‌رسان‌های پرامکانات خیلی کمتر پیش می‌آید مردم به همدیگر ایمیل بفرستند و یا ایمیل های خود را چک کنند. این فکر تا حدودی درست است. البته استفاده از ایمیل برای پیام دادن و کارهای روزمره خیلی کم شده اما هنوز ایمیل و پیامک دو راه مهم و رسمی برای برقراری ارتباط با مخاطبین هستند که هنوز جایگزین خوبی ندارند. به ویژه برندها و کسب‌وکارهای اینترنتی، ایمیل را مبنای کار خود قرار داده‌اند.

ویژگی های ایمیل مارکتینگ

* میزان پیشرفت و بازدهی این شیوه ی مارکتینگ کاملا قابل اندازه گیری است که مزیت بزرگی برای کسب و کارها محسوب می شود زیرا شما به راحتی می توانید تعداد ایمیل‌های باز شده، ورودی وب‌سایت خود از طریق ایمیل‌های ارسالی و … را بسنجید.

* به دلیل اینکه اجرای آن نسبت به روش های دیگر بازاریابی آنلاین ,هزینه کمتری دارد و با توجه به تحقیقاتی که پیش از شروع آن در مورد بازار هدف صورت می گیرد, بازگشت سرمایه با نرخ بالایی هم دارد ,پس سرمایه گذاری در آن عاقلانه به نظر می رسد و شما با یک هزینه مناسب می‌توانید افراد زیادی را مخاطب تبلیغات خود قرار دهید.

* البته ایمیل مارکتینگ باید توسط شرکت های با تجربه ای همچون تی آرت که طبق اصول این روش را پیاده سازی می کنند اجرا شود تا بتوانید به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد.

* همچنین از یک قالب حرفه ای و شخصی سازی شده نیز باید استفاده کنید. اگر شما نیز قصد ارسال یک ایمیل حرفه‌ای را داشته باشید، تیم استدیو تی آرت می‌تواند در طراحی قالب همراهتان باشد.

*  به کمک بانک های به روز و طبقه‌بندی شدۀ ما می‌توانید دقیقاً کسانی را هدف قرار دهید که مخاطبان اصلی کسب و کار شما هستند.

ایمیل مارکتینگ موفق

در این روش باید خلاقیت زیادی داشته باشید. هنگام ارسال ایمیل ها بنابر نوع مخاطبین باید زمان بندی مشخصی را تنظیم کنید تا بیشترین میزان خوانده شدن ایمیل ها را به همراه داشته باشد. عنوان ایمیل و محتوای آن همگی باید با دقت و تفکر پیاده سازی شوند تا جذابیت کافی برای ترغیب مخاطب را داشته باشند. محتوای ایمیل شما باید پیامی که می خواهید به خواننده منتقل کنید را خیلی سریع به او انتقال دهد و باعث ترغیب کاربر به تعامل با شما شود.

مزایای ایمیل مارکتینگ

* تاثیرگذاری بالا

ایمیل مارکتینگ همچنان یکی از محبوب ترین و موثرترین روش‌های بازاریابی به حساب می‌آید و میزان تاثیرگذاری ایمیل برای جذب مشتریان جدید، چندین برابر بیشتر از رسانه‌های اجتماعی است.

* برندینگ دائمی

اتوماسیون ایمیل‌ها به شما به عنوان صاحب کسب وکار اجازه می‌دهد تا زمان بیشتری را برای برندینگ،انتقال پیام و ارتباط با مخاطبان خود صرف کنید. هدف از کمپین ایمیل‌های خودکار، تنها ارسال تعداد زیادی ایمیل نیست، بلکه می‌توان از این طریق به معرفی برند خود به عنوان یک شرکت حرفه ای پرداخت.

* صرفه‌جویی در زمان و هزینه

می توانید با تنظیم اتوماسیون ایمیل و استفاده از آن, نسبت به نوشتن ایمیل‌های فردی و دستی، زمان بسیار کمتری را صرف این کار کنید و در نتیجه شاهد بازدهی بالایی هم باشید. همچنین، ارسال ایمیل‌های خودکار در مناسبت‌های خاص، می‌تواند باعث صرفه جویی ۸۰% در بودجه ایمیل مارکتینگ شود.

* تعامل با مشتری

اتوماسیون ایمیل می تواند راهی آسان و سریع برای ارتباط با مشتریان فراهم ‌کند که در موقعیت‌های مناسب، آن‌ها را به خرید بیشتر تشویق ‌کنید. در ابتدا باید محتوای مفید و مناسبی در راستای منافع شرکت خود و هم در جهت نیاز مشتریان خود به آن‌ها ارائه دهید و در ادامه، شاهد سطح بالاتری از مشارکت نیز خواهید بود.

چگونگی ارسال ایمیل انبوه

_

پس از ثبت سفارش ارسال به صورت آنلاین، هماهنگی‌های لازم با شما صورت می‌گیرد،سپس قالب مد نظر شما برای ایمیل دریافت و یا طراحی می‌شود و ارسال ایمیل ها راس ساعت مورد نظر شما انجام می شود. در نهایت، بعد از گذشت چند روز یک گزارش کامل از عملکرد ارسال ایمیل ها و بازدهی آن ها در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

جهت مشاوره ایمیل مارکتینگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09120644766

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × ارتباط با کارشناسان تی آرت