طراحی سایت دو منظوره

بیزینس های آنلاین در دو زمینه ی ارائه خدمات و فروش محصولات فعالیت می کنند که برای شروع فعالیت آنلاین خویش طراحی سایت فروشگاهی ,خدماتی و … را می توانند انتخاب کنند.البته کسب و کارهایی هم هستند که علاوه بر فروش محصولات , ارائه ی خدمات هم دارند و پیشنهاد استودیو تی آرت برای صاحبان این کسب و کارها این است که داشتن سایت دو منظوره می تواند انتخاب هوشمندانه ای در شروع فعالیتشان باشد به این صورت که وب سایتی متشکل از سایت شرکتی و فروشگاهی داشته باشند که بتواند برای خیلی از نیازهای پیش بینی شده و پیش بینی نشده ی شرکتشان پاسخگو باشد. قطعا طراحی این نوع از سایت ها می تواند سکو پرش شما نسبت به رقیبانتان باشد زیرا اکثر صاحبان کسب و کار از مزایای این نوع از طراحی سایت غافل می باشند. همچنین شما با انتخاب قالب دو منظوره از نظرمالی هم می توانید صرفه جویی کنید و در حقیقت با یک تیر چند نشان می زنید.

این نوع سایت ها برای هلدینگ ها هم می تواند بسیار کاربردی باشد و با توجه به پیشرفت سریع فناوری شمارا کاملا به روز نگه میدارد. می توانید چندین ویژگی و چندین کسب و کار را باهم در یک قالب دو منظوره داشته باشید و در آینده امکانات بیشتری را به وب سایت خود اضافه کنید.برای مثال ممکن است شما در حال حاضر اصلا نیازی به فروش محصولات در وب سایت خود نداشته باشید اما تمایل دارید که وب سایت شما از قابلیت فروشگاهی هم برخوردار باشد، به عبارت دیگر طراحی وب سایت دو منظوره برای یک وب سایتی است که می خواهد در زمان حال و یا اینده ی خود,چندین عملکرد داشته باشد.

طراحی سایت دو منظوره

مزایای طراحی سایت دو منظوره

_

با توجه به موارد گفته شده در مورد طراحی سایت دو منظوره زمانی که شما نیازمند چندین قابلیت درون یک سایت هستید می توانید چنین وب سایتی را با مزایای زیر انتخاب کنید :

* داشتن وب سایت های دو منظوره کسب و کار شما را در سطح تجاری ارتقاء می دهد و علاوه بر کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو, در جستجوهای محلی نیز می تواند به کسب رتبه های بالا در دیگر کشورها فکر کنید.

* امکان ایجاد لینک به وب سایت اصلی کسب و کار را برایتان فراهم می کند . که باعث قوی شدن سئو سایت و افزایش جایگاه سایت اصلی بیزینس شما در موتور جستجو گوگل است.

* بسیار مقرون به صرفه می باشد ودر حقیقت از نظر مالی به نفع کسب و کارتان می شود.

* برای کسب وکارهای مختلف بدون هیچ محدودیتی استفاده می شود.

* با استفاده از وب سایت دو منظوره می توانید با ترکیب لایه ها پروژه های بزرگ را راه اندازی کنید.

* سایت های کوچک می توانند سریع تر در موتورجستجو گوگل کسب جایگاه کنند که این مورد طبیعتا باعث افزایش رنکینگ وب سایت اصلی شما نیز می شوند.

* یک سایت چند منظوره می تواند شما را نسبت به رقبا بیشتر نمایان کند زیرا ابزار های بیشتری در اختیارتان قرار می دهد و امکان داشتن سایت فروشگاهی و شرکتی را در کنار هم برایتان فراهم می کند.

_

امکانات سایت دو منظوره

_

زمان سفارش وب سایت امکانات خاص و گوناگونی شامل حال شما می شود که هر چقدر میزان قابلیت یک وب سایت بیشتر باشد مطمئنا برای کاربران بیشتری جذب خواهد شد، به همین دلیل استودیو تی آرت بهترین امکانات روز دنیا را برای وب سایت شما در نظرخواهد گرفت تا بتوانید پیشرفت چشمگیری در کسب و کارتان داشته باشید و با وب سایت های بزرگ رقابت کنید.

بنابراین شرکتی که طراحی سایت شما را انجام می دهد حقیقتا نقش بسیار مهمی درموفقیت شما دارد، در نتیجه در زمان انتخاب تیمی که کار شمارا به عهده خواهد گرفت ,همه ی جوانب را بسنجید تا بهترین خدمات با پشتیبانی مطمئن و مقرون به صرفه را دریافت کنید

طراحی سایت دو منظوره

نمونه کارها

سایت شرکت رایبرگ
سایت شرکت رایبرگ
سایت شرکت گرمارنت
سایت شرکت گرمارنت
سایت دانش اتصال
سایت دانش اتصال
سایت شرکت توتال شبکه
سایت شرکت توتال شبکه

خدمات استودیو تی آرت

 • استفاده از ایده‌های به روز برای طراحی وب سایت خلاقانه
 • کاملا ریسپانسیو , واکنشگرا و و سازگار با انواع گوشی و تبلت
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • افزایش سرعت و فشرده سازی
 • بهینه سازی و سئو اولیه
 • طراحی با وردپرس
 • فروش و عرضه محصولات و بارگذاری ویدئو برای محصولات
 • صفحات تماس با ما ، درباره ما ، گالری تصویر
 • و…

به طور کلی برای بیزینس هایی که نیاز به افزایش ترافیک سایت و افزایش بازدید دارند طراحی سایت دومنظوره می تواند گزینه مناسبی برای توسعه کسب و کار آنلاین آنها باشد .استودیو تی آرت به کمک تیم حرفه ای و مسئولیت پذیر خود می تواند با طراحی یک سایت دو منظوره ی کارآمد با در نظر گرفتن امکانات مورد نیاز و سئوی مناسب به رشد و پیشرفت کسب و کار شما در فضای رقابتی آنلاین کمک کند و صاحبان کسب و کارهای نوپا و قدیمی که به پیشرفت و یا تغییر و تحول فضای کسب و کار خود نیاز دارند می توانند با ما در تماس باشند.

جهت مشاوره طراحی سایت دو منظوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09120644766

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × ارتباط با کارشناسان تی آرت