تبلیغات کلیکی و بنری

تبلیغات در فضای وب

دنیای تبلیغات، دنیای عجیبی است که تقریبا اکثر ما را درگیر خود کرده است و  این روزها به هر جایی که نگاه می‌کنیم، پیام‌های مختلفی می‌بینیم و البته که تبلیغ کردن لازمه رونق گرفتن هر کسب‌وکاری است.

در گذشته از بیلبوردها و تراکت‌های تبلیغاتی برای معرفی کسب‌وکارها استفاده می کردند اما محدودیت های زیادی داشت و فقط اشخاصی که بیلبورد را می دیدند و تراکت دریافت می کردند, با اسم و رسم آن کسب و کار آشنا می شدند. اما آن دوران گذشت! این روزها اینترنت امکانات زیادی در اختیار تبلیغات و معرفی کسب‌وکارها گذاشته است و هر گوشه ای از دنیا که باشید، می‌توانید از تبلیغات اینترنتی کمک بگیرید و خدمات یا محصولاتتان را به دیگران معرفی کنید. اکثرا این نوع تبلیغات زودبازده و کم‌هزینه هستند و کسب‌وکارهای کوچک هم می‌توانند از آن استفاده کنند. کارشناسان استدیو تی آرت برای اینکه به بهترین نحو ممکن بتوانید کسب‌وکارتان را در فضای اینترنت معرفی کنید به کمکتان آمده‌اند و خدمات مورد نیازتان در این زمینه را به شما ارائه می دهند.

تبلیغات کلیکی وبنری
تبلیغات کلیکی وبنری

تبلیغات کلیکی

نوعی از تبلیغات آنلاین است که کاربران در آن با کلیک بر روی تبلیغ در سایت نمایش دهنده، به سایت یا اپلیکیشن آگهی دهنده راه پیدا می کنند و آگهی دهنده به ازای بازدیدهایی که از سایتش صورت گرفته و تعداد کلیک ها بر روی تبلیغات خود ، به وبسایت نمایش دهنده هزینه تبلیغات را پرداخت می کند.
این نوع تبلیغات Pay-Per-Click یا همان پرداخت به ازای کلیک نامیده می شود و تبلیغ دهندگان فقط زمانی که کاربران بر روی آگهی شان کلیک می کنند، موظف به پرداخت هزینه می شوند.
تبلیغات کلیکی برای کسب و کار شما دو فایده عمده خواهد داشت، هم اینکه کاربران با کلیک روی تبلیغ، به وب سایت شما هدایت می شوند و در نتیجه بازدید کننده های بیشتر باعث بهتر شدن سئو سایت هم می شوند و فایده دیگر آن هم که در اصل هدف اصلی تبلیغات کلیکی است، مطرح شدن برند شما است.

هدفگیری تبلیغات کلیکی

رسانه منتخب : تبلیغ فقط در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که موضوع آنها با کسب و کارتان تناسب دارد باید انجام شود.
مکان جغرافیایی : تبلیغ شما باید به کسانی نمایش داده شود که در منطقه جغرافیایی مورد نظر هستند.
زمان تبلیغ : روزها و ساعت‌های انجام شدن تبلیغ را باید به دقت مشخص و بررسی شود.
دستگاه : دستگاه مورد استفاده مخاطبان (کامپیوتر، تبلت و گوشی) برای تبلیغ باید مشخص شود.

انواع تبلیغات کلیکی

_

تبلیغات کلیکی شیوه های مختلفی دارد که بنا به شرایط و خصوصیات کسب و کار شما و مخاطبانتان ارائه می شود:

موبایل : در اپلیکیشن‌های مختلف فارسی، تبلیغات شما برای کاربران نمایش داده می شود.

محتوا : مطالب وب‌سایت شما در انتهای مقالات سایر وب‌سایت‌ها نمایش و پیشنهاد داده می شود.

وب : بنرهای تبلیغاتی شما در مجموعه‌ای گسترده از وب‌سایت‌های فارسی منتشر می شود.

ویدیو : بنر ویدئویی شما در رسانه‌های مختلف منتشر می شود و بابت هرکلیک هزینه پرداخت می کنید.

تبلیغات بنری

_

یکی از موثر ترین راه های برندینگ، تبلیغ بنری ثابت در وب‌سایت‌های مطرح ایرانی است.

این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند در فضای اینترنت موثر بوده است. شما می توانید با بکارگیری درست این شیوه ی تبلیغاتی و طراحی یک بنر جذاب و متقاعدکننده کاربران زیادی را به سمت برند خود هدایت کنید و با جلب اعتماد و تولید محتوای با کیفیت این کاربران تبدیل به مشتریان شما خواهند شد. حقیقتا تبلیغات بنری روشی موثر برای بالا بردن ترافیک سایت شماست. در این مسیر ما هم آماده هستیم تا تبلیغات بنری شما را به بهترین شکل پیاده کنیم. آگهی‌های شما را در وب‌سایت‌های مرتبط با کسب و کار خودتان نمایش می‌دهیم. زیرا با اکثر سایت‌های خبری خوب و مرتبط با کار شما آشنا هستیم و دیگر نیازی نیست خودتان به دنبال سایت های مرتبط باشید. علاوه بر این ها در ایده‌پردازی و طراحی یک بنر تبلیغاتی جذاب و موثر با شما همکاری خواهیم کرد و خدمات مورد نیاز را به شما ارائه می دهیم.

مزیت به‌ کارگیری تبلیغات کلیکی و بنری در سایت

افزایش ترافیک و ارتقای رتبه در گوگل

♦ جمع‌آوری لید یا سرنخ باکیفیت

♦ به طرق مختلف می توانید محصول را به نمایش بگذارید.

♦ افزایش شهرت و آگاهی از برندتان

♦ هزینه ی به صرفه و معقول

♦ افزایش فروش و بازگرداندن مشتری‌ها یا لیدهای ازدست ‌رفته

♦ می توانید گزارشی از تبلیغ خود به دست بیاورید.

جهت مشاوره تبلیغات کلیکی و بنری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09120644766

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × ارتباط با کارشناسان تی آرت