آنالیز و تدوین استراتژی

استراتژی طراحی سایت

شما هنگامی که هدف وب سایت خود را تعیین می کنید و مخاطبین خود را شناسایی می کنید, می توانید اجرای طراحی سایت خود را شروع کنید. مهم ترین موضوع در این مرحله همگام کردن اهداف و تصمیمات استراتژی با طراحی وب سایت است.

پس از اتمام مراحل تحلیل کردن سایت و آنالیز آن نوبت به طراحی سایت می رسد ، که این مرحله هم شامل بخش های مختلفی می شود:

 • انجام مراحل طراحی گرافیکی و تعیین قالب طراحی سایت
 • انجام مراحل کدنویسی و برنامه نویسی
 • انجام مراحل آزمایشی و بررسی جهت رفع خطاهای احتمالی وب سایت
 • تولید محتوای مناسب و درج محتوا در صفحات مربوطه
آنالیز و تدوین استراتژی

پیروزی، گاه فقط با برنامه‌ریزی آگاهانه و  همکاری با افراد متخصص کسب می‌شود و می‌تواند باعث موفقیت های چشم گیری برای کسب و کار شما شود.

بعد از طراحی سایت مورد نظر شما و پس از آن که محتوای مختص کسب و کار شما را تولید کردیم, باید به صورت دوره ای محتواها تحلیل و آنالیز شوند و همچنین محتوای جدید هم تولید شود تا بتوانید به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید. برای رسیدن به این هدف در ابتدا باید نیازهای گوناگون مخاطب شما شناسایی شود. رفتار کاربران اصلی شما باید آنالیز و بررسی شود تا براساس آن یک استراتژی تولید محتوا ایجاد شود. در واقع می توان گفت که باید یک فرآیند در نظر گرفته شود و براساس آن اقدامات انجام شود. حال این محتوا می تواند شامل متن، عکس، ویدئو، گرافیک، پادکست باشد و بقیه محتواها زیر مجموعه ی این موارد قرار می گیرند.

خدمات تولید محتوای استودیو تی آرت

 • ایجاد استراتژی و برنامه‌ زمان بندی بازاریابی محتوای بلندمدت و تولید محتوای منظم
 • تحلیلی از وضعیت فعلی محتوای شما
 • بررسی کلمات کلیدی و تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی به صورت اختصاصی
 • تولید محتوای متنی، ویدیویی، گرافیکی، تیزرهای تبلیغاتی، …
 • تولید محتوای حرفه ای با توجه به پرسونای مخاطب برای صفحات خاص وبسایت
 • تولید محتوای سئو شده با موضوع و ژانرهای مختلف تخصصی برای تمامی کسب و کارها
آنالیز و تدوین استراتژی

استراتژی سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

_

با سئو اصولی سایت خود، می توانید کاری کنید جستجوی کاربران به شما ختم شود.

بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت شما، جستجو است. سئو در افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط نقش اساسی دارد.

حقیقتا هزینه‌ای که برای سئو سایت می شود, یک سرمایه گذاری محسوب می شود. در صورتی که از خدمات سئوی یک شرکت حرفه‌ای که با قیمت مناسبی عرضه می کند, استفاده نمایید حتما پیشرفت کاری خود را خواهید دید. با توجه به روش‌های مورد استفاده و همچنین کلمات کلیدی هدف، سئو سایت ممکن است از چند روز تا چند ماه به طول بینجامد تا نتیجه‌ی مطلوب کسب شود. در نظر داشته باشید که سئو استاندارد علاوه بر این که یک فرآیند زمانبر است، نتایج آن نیز پایدار است و در درازمدت باعث بهبود رتبه بندی سایت خواهد شد.

اهداف بهینه سازی سایت‌ها

 • افزایش بازدید سایت

 • ایجاد برند

 • افزایش ترافیک سایت

 • افزایش فروش محصولات در نتیجه‌ی بازدید

 • تبلیغات بیشتر

شما در هر حوزه‌ای که فعالیت کنید نیاز دارید که سایت فروشگاه یا شرکتتان توسط مشتریان و مخاطبین دیده شود و همانطور که می دانید بخش بزرگی از این بازدیدها از طریق موتور جستجوی گوگل امکان پذیر می شود که درواقع با سئو سایت قابل دیدن است. سایت شما برای دیده شدن باید در کلمات و محصولات خود در صفحه و یا رتبه اول گوگل قرار بگیرید, چون بازدید صفحات بعدی گوگل بسیار کمتر است.

آنالیز و تدوین استراتژی
آنالیز و تدوین استراتژی
_

استراتژی تبلیغات

_

استودیو تی آرت در این راه می تواند از امکانات همه ی شبکه های اجتماعی بنا به نوع کسب و کار و هدف شما از تبلیغات استفاده کند.  حال این که چگونه بتوانید این کار را انجام بدهید و برند و سازمان خود را در شبکه های اجتماعی در معرض دیدکاربران متنوع و به خصوص مشتریان بالقوه خود قرار دهید، ممکن است متغیر باشد. به همین جهت نوع استراتژی تعریف شده برای شما متفاوت خواهد بود. حتی در مورد محتوایی که باید آماده شود ممکن است گاهی نیاز به محتوای ویدئویی برای بیان نوع فعالیت خود داشته باشید یا حتی یک متن کوتاه بتواند شما را به هدفتان برساند.

وقتی وب سایت شما طراحی و پیاده سازی شود، زمان آن می رسد تا میزان کارایی و موفقیت آن بررسی و اندازه گیری شود. این مرحله به همان اندازه طراحی سایت اهمیت دارد زیرا تا زمانی که عملکرد سایت بررسی نشود,کارآیی آن قابل پیش بینی نخواهد بود.

جهت مشاوره آنالیز و تدوین استراتژی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09120644766

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × ارتباط با کارشناسان تی آرت